DueDEX toruje drogę, uruchamiając bezpłatny handel kontraktami terminowymi LINK / USDT

1 października 2020 r., Belize City, Belize: Wraz z pojawieniem się nowych giełd, coraz popularniejszym handlem i rosnącym zainteresowaniem Crypto i DeFi z dnia na dzień, rynek handlowy domaga się czegoś specjalnego od dłuższego czasu . Ten moment nadchodzi teraz, gdy DueDEX publikuje informacje o swoim bezpracowym handlu wieczystym swapem LINK / USDT . Oznacza to, że żadna opłata transakcyjna ani miesięczna opłata członkowska nie będą pobierane ani od biorców, ani twórców, i jest to bezwarunkowe i stałe. W połączeniu z brakiem KYC (Know Your Customer) i bezproblemowym dostępem, DueDEX staje się pierwszą giełdą kontraktów terminowych na kryptowaluty, która oferuje bezpłatne doświadczenie handlowe.

Wiadomość ta będzie powiewem świeżości na rynku, na którym opłaty z tytułu umów wieczystych znacznie przekraczają 0,05%. Możliwość teraz zarabiania na rentownych transakcjach i generowania dodatkowego zysku podczas likwidacji to fantastyczna wiadomość dla traderów. DueDEX rozszerza teraz swój zasięg na rynek, zyskując pozycję jednego z najpotężniejszych algorytmicznych systemów transakcyjnych, z którego mogą korzystać zarówno osoby zarządzające aktywami, jak i zwykli traderzy.

Łapanie fali DeFi za pomocą LINK

Co więcej, DueDEX jest liderem w tej dziedzinie, szczycąc się najniższą na rynku stawką opłat za ten kontrakt. Ogłoszenie to idealnie wpisuje się w falę zainteresowania DeFi – z Chainlink (LINK) będącym jednym z najbardziej płodnych projektów DeFi, jakie pojawiły się w tym roku, zmieniając grę, dostarczając wyrocznię dla rzeczywistych danych, które mają wejść do łańcucha blokowego. Rynek już wykorzystał swój ogromny potencjał – a przy cenach przekraczających 500% w ciągu roku , handlowcy mogą być bardzo dobrze przygotowani do osiągnięcia rekordowych zwrotów podczas handlu LINK / USDT na DueDEX.

Bo Wang, dyrektor generalny DueDEX, powiedział o uwolnieniu handlu LINK / USDT bez opłaty:

„W DueDEX cały czas wkraczamy w nowe rzeczy, ale po raz pierwszy możemy zaoferować bezwarunkowe, stałe zerowe opłaty. Wraz z rozwojem DeFi szukaliśmy możliwości dalszej dywersyfikacji naszej oferty, ze szczególnym uwzględnieniem traderów algorytmicznych i zarządzających aktywami, którzy znajdą idealny produkt w naszym nowym kontrakcie ”.

Następnie powiedział:

„Nie ma wątpliwości, że ta wiadomość zostanie przyjęta z zadowoleniem przez naszych inwestorów, ponieważ jest to duży krok w kierunku poprawy rentowności handlowej. Z tego samego powodu rozważamy możliwość dodania w najbliższej przyszłości większej liczby umów o zerowych opłatach ”.

LINK / USDT dołącza do uznanych i odnoszących sukcesy par handlu wieczystego BTC / USDT i ETH / USDT na giełdzie DueDEX. Mając społeczność w centrum misji DueDEX, dźwignia zostanie ustawiona maksymalnie 50x w celu promowania zarządzania ryzykiem i ochrony użytkowników przed nieoczekiwanymi spadkami. To pierwszy raz, kiedy DueDEX zaoferował bezwarunkowe, stałe zerowe opłaty.